wrzesień 16, 2017

O Kancelarii

1 (45)

Działalność adwokata to nie tylko obrona w postępowaniu karnym. Poruszamy się w świecie pełnym przepisów, codziennie zawieramy umowy, poczynając od kupna gazety w kiosku aż po wielowątkowe kontrakty. Pomimo rosnącej świadomości prawnej społeczeństwa, trudność analizy prawnej w sprawie bezpośrednio nas dotyczącej wciąż stanowi dla wielu osób barierę nie do przejścia, nie mówiąc już o emocjonalnym nakładzie związanym z występowaniem przed sądem. Profesjonalna pomoc prawna może oszczędzić niepotrzebnych nerwów, ale także czasu i środków. Adwokat w swoim działaniu daje rękojmię profesjonalnego działania na rzecz reprezentowanej strony z poszanowaniem prawa, jak i obowiązujących norm etycznych.

Kancelaria Adwokacka powstała w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej Klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Kancelaria udziela pomocy prawnej począwszy od porad prawnych i sporządzania wszelkich pism procesowych oraz opinii prawnych, aż po reprezentowanie Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi, jak też innymi instytucjami państwowymi. Kancelaria Adwokacka  dba o najwyższą jakość usług prawnych, zapewniając Państwu profesjonalną obsługę prawną, indywidualne podejście do sprawy, jak również rzetelną ocenę sytuacji prawnej. Na każdym etapie prowadzenia sprawy Klient jest informowany o aktualnym stanie sprawy oraz o czynnościach dokonanych przez adwokata. Kancelaria prowadzi sprawy, unikając zbędnych kosztów postępowania oraz dążąc do sprawnego i efektywnego rozwiązania powstałego problemu prawnego. Prowadzona działalność opiera się na etyki zawodowej, a wszystkie informacje powierzone Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką. Działania Kancelarii nakierunkowane są na osiągnięcie zamierzonych przez Klienta rezultatów, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, poufność, lojalność i rzetelność przy prowadzeniu powierzonych praw.

Stoimy na stanowisku, że renomę kancelarii adwokackiej buduje zadowolony klient, dlatego nieustannie dbamy o jakość świadczonych usług. Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy indywidualnie. Z naszymi mocodawcami pozostajemy w stałym kontakcie, na bieżąco informując ich o przebiegu postępowania. Państwa sprawy, często stresujące lub trudne emocjonalnie, prowadzimy w sposób zapewniający możliwie duży komfort psychiczny. Nasz zawód wykonujemy z zamiłowaniem, w poczuciu odpowiedzialności za dobro klienta i wynik sprawy, w której występujemy.

Zapraszamy do współpracy.